Школа охоронців
ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ             ТОВ «АРТАН ЦЕНТР»
ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ

ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ якій готували розташований за адресою р. Київ, вул. Машинобудівна, 35 А. Перевагами розміщення Центру є: хороша інфраструктура, компактне розміщення тренувальних площ, наявність закладів громадського харчування.

НАВЧАЛЬНІ АУДИТОРІЇ

Знаходяться в повній відповідності всім вимогам і нормам відповідно до Ліцензійних умов Міністерства науки і освіти, молоді та спорту. Аудиторії обладнані всіма  необхідними засобами, проекторами, мультимедійними системами.  

ТАКТИЧНИЙ МАЙДАНЧИК

Знаходиться на території навчального комплексу, що включає в себе мишенное поле, “kill house”,  майданчик для відпрацювання навичок огляду приміщень, модуль для створення ізольованих тактичних умов (під'їзд, сходова клітка,  ліфт, провулок), майданчик для оперативно-технічного огляду.

ВІДКРИТЕ СТРІЛЬБИЩІ

Полнодиапазонное відкрите стрільбищі (25м, 100м, 300м) дозволяє здійснювати стрілянину з пістолетів, карабінів, гвинтівок, помпової рушниці, а також відпрацювати навички стрільби з автомобіля, посадки/висадки/автомобіль/я в умовах максимально наближених до реальних.

КРИТИЙ ТИР

50 м - критий ТИР дозволяє відпрацювати навички стрільби з короткоствольної зброї і тактичні навички з моделюванням можливих ситуацій і обстановки. Обладнаний необхідними  технічними засобами (стаціонарні і рухомі мішені, пересувні модульні панелі).

КІМНАТИ ВІДПОЧИНКУ

Для іногородніх та іноземних слухачів, на базі Центру обладнані кімнати відпочинку, здатні розмістити до 16 осіб, укомплектованих необхідними меблями і душем.