Школа охоронців
ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ
ТОВ «АРТАН ЦЕНТР»

Псалом 90

Хто живе під охороною Всевишнього, той під покровом Бога Небесного оселиться.
Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе».
Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної.
Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню Його крил ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його.
Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень.
Ані пошесті, що ходить у темряві, ані напасти дух зла опівдні.
Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться.
Тільки очима своїми будеш дивитися і помсту над безза­конниками бачити.
Бо ти казав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти об­рав за оборонця собі.
Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї.
Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх.
На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткну­лась об камінь.
На гаспида, і василиска ти наступатимеш і потопчеш лева і змія.
Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім'я Моє.
Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його;
довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє».

Резюме компанії

Центр спеціальної підготовки співробітників служб безпеки ТОВ «АРТАН ЦЕНТР», як структурний підрозділ Групи Компаній «АРТАН ГРУП», організований в 2010 році фахівцями в сфері підготовки співробітників служб безпеки і особистої охорони. Сьогоднішні зміни умов безпеки вимагають інноваційних рішень, які можуть бути застосовані в умовах підвищеної небезпеки. Центр підготовки став надійним партнером для ряду комерційних клієнтів і приватних осіб, надаючи рішення, які сприяють більш розумному, більш безпечного підходу до забезпечення безпеки на основі знань і реальної практичної підготовки. Наші кадри досвідчених інструкторів створили комплексні навчальні курси підготовки як для комерційних клієнтів, так і для приватних осіб. Центр підготовки працює як єдина команда, керуючись принципами честі, професіоналізму та гідності, що робить нас надійним глобальним партнером у сфері професійної підготовки та забезпечення безпеки.


НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ СПІВРОБІТНИКІВ СЛУЖБ БЕЗПЕКИ ТОВ «АРТАН ЦЕНТР» пропонує різноманітні програми підготовки для цивільних осіб, індивідуальних і корпоративних клієнтів. Спираючись на професіоналізм наших інструкторів та прогресивні методики підготовки ми пропонуємо нижченаведені курси:

1. Підготовка охоронників і особистих охоронців

2. Вогнева підготовка працівників охоронної сфери

3. Рукопашний бій.

4. Група тактичної підтримки

6. Тактична медицина

7. Індивідуальна підготовка


За час з 2011 року на базі центру пройшли підготовку та отримали свдоцтва державного зразка понад тисяча охоронників і біля ста особистих охоронців.

В 2013 році був відкритий та активно розвивається міжнародний відділ компанії, який працює під брендом «ARTAN TRAINING CENTER FOR SECURITY INDUSTRY».

За час існування міжнародного відділу на базі Артан Центру пройшли підготовку спеціалісти в сфері безпеки з таких країн як Швеція, Великобританія, Німеччина, Греція, Румунія, Естонія, Бразилія, США, Швейцарія, країни СНД та ін. Курсанти ARTAN TRAINING CENTER FOR SECURITY INDUSTRY проходять підготовку за програмами:

- CPO (Close Protection Operative);

- VIP Security Officer;

- MSO (Maritime Security Operative);

- F irearm training for security staff;

- First Aid for security stuff;


Ми стали надійними партнерами для таких міжнародних компаній як DEFENDORY CYPRUS LIMITED (Греція), FOUR SHIELD SOLUTIONS LIMITED (Греція), SPARTAN INTERNATIONAL (Багамські острови), BSK INTERNATIONAL MILITARY AND SPECIAL SECURITY CO. LTD (Туреччина), Spartans Academy Berlin (Німеччина), та інші.

В 2015 році Компанія Артан Центр успішно пройшла процедуру сертифікації за стандартом якості ISO 9001:2015, і таким чином подтвердила відповідність якості підготовки міжнародним стандартам.

ТОВ «Артан Центр» активно співпрацює з Громадською організацією «Професійне об'єднання особистих охоронців», Міжнародна Асоціація Охоронців і Систем Безпеки (International Bodyguard Security Services Association, IBSSA). Також компанія веде переговори про співпрацю з компаніями, сертифікованими SIA, для проведення спільних курсів.