Школа охоронців
ЦЕНТР СПЕЦИАЛЬНОЙ ПОДГОТОВКИ
ООО «АРТАН ЦЕНТР»

Псалом 90

Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна, плещма Своима осенит тя, и под криле Его надеешися: оружием обыдет тя истина Его. Не убоишися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тме преходящия, от сряща, и беса полуденнаго. Падет от страны твоея тысяща, и тма одесную тебе, к тебе же не приближится, обаче очима твоима смотриши, и воздаяние грешников узриши. Яко Ты, Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не приидет к тебе зло, и рана не приближится телеси твоему, яко Ангелом Своим заповесть о тебе, сохранити тя во всех путех твоих. На руках возмут тя, да не когда преткнеши о камень ногу твою, на аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на Мя упова, и избавлю и: покрыю и, яко позна имя Мое. Воззовет ко Мне, и услышу его: с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его, долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое.

Охранные услуги

Охорона об’єктів

ПП «АРТАН ГРУП» (ліцензія МВС України серія АВ № 597173 на надання послуг з охорони державної та іншої власності, а також з охорони громадян), спеціалізується на забезпеченні фізичної охорони юридичних і фізичних осіб, об'єктів всіх категорій складності.

У сферу діяльності групи компаній входять консультації і надання послуг по забезпеченню безпечної діяльності підприємств та установ різної форми власності, а також забезпечення особистої безпеки громадян. Комплексний підхід і широкий спектр послуг, що надаються нашою компанією зручний для наших Замовників.

Персонал охоронників Групи компаній має досвід надання послуг з охорони на об’єктах різних рівнів складності, таких як «5-ти зіркові» Готельні комплекси, Ділові Центри класу «А», банківські установи, заводи, державні підприємства, котеджні містечка, будівельні майданчики (починаючи від початку будівництва до передачі об’єкту в експлуатацію). Кожний з інспекторів охорони проходить підготовку в Спеціалізованному Навчальному Центрі «АРТАН ЦЕНТР», де вони навчаються у відповідності до програми Міністерства освіти та науки, молоді і спорту України, та отримують необхідні знання для користування засобами технічної охорони, такими як відео спостереження, система контролю допуску, кнопки тривожної сигналізації, а також прийомам профілактики та протидії протиправних дій зі сторони третіх осіб, а саме правилам користування засобами індивідуального захисту та засобами активної оборони.

Для максимально ефективного забезпечення охорони на Вашому об’єкті охоронна компанія «Артан Групп» пропонує наступний варіант надання зазначених послуг:


Вартість послуг залежить від рівня складності об’єкту


Скориставшись нашими послугами, Ви відчуєте себе в повній безпеці.